O inwestycji

Inwestycja Słoneczne Apartamenty zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Katowic – na zbiegu Bogucic i Dąbrówki Małej nowo powstający budynek oddalony jest zaledwie ok. 2,5km od Katowickiej Strefy Kultury, dlatego korzystanie ze ścisłego centrum miasta jest w zasięgu ręki. Budynek mimo bardzo cichej lokalizacji znajduje się zaledwie kilkaset metrów od głównej arterii Katowic z szybkim wyjazdem w kierunku Krakowa, Wrocławia, Żywca czy Sosnowca i Warszawy.

Projekt budynku powstał z myślą o naszych Klientach i ich zróżnicowanych potrzebach. Właśnie dlatego zostały w nim zaprojektowane mieszkania o powierzchni od 33m2 – kawalerki oraz małe, kompaktowe mieszkania 2 i 3-pokojowe, poprzez przestronne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe o większych powierzchniach od 50m2 do 85m2, po apartamenty położone na najwyższych kondygnacjach, z tarasami (w tym podniebny taras o powierzchni nawet 74m2), z których rozciągać się będzie piękny widok na pobliski park oraz panoramę Katowic. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon, loggię, ogródek lub taras – idealne miejsce na wypoczynek w letnie popołudnia i wieczory. Co ważne, do projektowania tych przestrzeni przyłożyliśmy się z wielką starannością, dzięki czemu nie znajdziecie w naszym budynku wąskich, niefunkcjonalnym balkonów. Wyjątkowo duże przeszklenia zapewnić mają jak największą ilość światła słonecznego w pomieszczeniach. Budynek wyposażony zostanie w nowoczesną, szybką i cichobieżną windę, a do dyspozycji mieszkańców będzie w nim wózkownia/rowerownia, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe na dwóch poziomach hali garażowej i miejsca naziemne.
Pełna infrastruktura miejska oraz bliskość terenów zielonych sprawiają, że inwestycja spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Sprawdź, co możemy zaproponować Tobie:

DLA SINGLA/PARY – „na start” – miasto pod ręką
– kawalerki i małe mieszkania 2-pokojowe
– niskie koszty utrzymania
– bardzo dobry dojazd + komunikacja miejska
– bliskość uczelni wyższych i centrum miasta (kultura, rozrywka, sport)

DLA RODZINY – komfort, cisza, zieleń i bezpieczeństwo
– mieszkania 3 i 4-pokojowe
– niskie koszty utrzymania
– bliskość żłobków, przedszkoli, szkół
– bliskość terenów rekreacyjnych
– dostępność komunikacji miejskiej
– wszystkie niezbędne usługi w pobliżu, dzieci mogą chodzić do najlepszych szkół, a ty nie musisz być ich kierowcą ?

DLA INWESTORA
– mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe w stosunkowo niedużych metrażach
– szybki dojazd do centrum miasta, oraz do Siemianowic, Sosnowca, Mysłowic
– bliskość punktów handlowo-usługowych, terenów zielonych, komunikacji miejskiej, uczelni wyższych
– duża grupa potencjalnych najemców
– przy niższych cenach nabycia niż w lokalizacjach oddalonych zaledwie o 2 km, otrzymujesz porównywalny przychód z czynszów
– możliwość zagwarantowania 5% stopy zwrotu z inwestycji przez okres 5 lat (prawdziwy zwrot z inwestycji bez ukrytych kosztów, z uwzględnieniem wskazań KNF) – o szczegóły pytaj w biurze sprzedaży

Budowa Słonecznych Apartamentów została zakończona, a budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie w listopadzie 2022r.
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na: energię użytkową EU=45,17 kWh/m2/rok, energię końcową EK=80,78 kWh/m2/rok , nieodnawialną energię pierwotną EP=77,90 kWh/m2/rok.
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową 0,00%.
Jednostkowa wielkość emisji CO2: 0,03 t CO2 / m2 / rok.