Wykończenie „Pod Klucz”

Doskonała lokalizacja i wykonanie są świetnym materiałem na wymarzone mieszkanie, jednak kropką nad i jest jego wykończenie. To dzięki niemu wnętrze może być przytulne i zachęcające do odpoczynku lub surowe i klimatyczne - niezależnie od stylu, będzie dokładnie takie, jak chcesz!
Specjalnie dla naszych klientów oferujemy usługę wykończenia pod klucz. Współpraca z polską firmą Excellent S.A., zapewni naszym klientom doskonałą jakość usług oraz wsparcie doświadczonego zespołu, który realizuje szeroką gamę prac wykończeniowych i adaptacyjnych - portfolio zrealizowanych projektów to ponad 1000 domów i mieszkań!

Udział Właściciela lokalu ogranicza się w praktyce do wyboru wyposażenia i akceptacji projektu aranżacyjnego, wykonanego przez wykwalifikowanego Projektanta Wnętrz. Wszystkie prace nadzoruje doświadczony Koordynator Zleceń Inwestycyjnych.

Powierzenie wszystkich prac wykończeniowych jednemu wykonawcy ma dodatkowo dwie niebagatelne zalety:

1
Klient otrzymuje jedną, kompleksową gwarancję znanej i stabilnej firmy na wszystkie wykonane prace, co eliminuje częsty problem odpowiedzialności za usterki w sytuacji, gdy poszczególne zakresy prac były realizowane przez różne ekipy wykonawcze.
2
Usługa opodatkowana jest preferencyjną stawką 8% VAT (nie 23%) na dostarczone, przez nas, wyposażenie i wykonaną usługę. Oznacza to, że cena wyposażenia jest niższa o ponad 12% w stosunku do samodzielnie zakupionych towarów.

Jako producent i dystrybutor ponad 1000 produktów wyposażenia oraz bezpośredni importer wielu marek zagranicznych ma możliwość zaproponowania bardzo konkurencyjnych cen.

Na specjalne życzenie każdego naszego Klienta zakres prac może być poszerzony o pełne umeblowanie, w tym meble wykonane na wymiar według atrakcyjnej 8% stawki VAT, klimatyzacje, oświetlenie, montaż karniszy, rolet, dobór zasłon lub wybór i montaż sprzętu AGD.
Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń, oraz bieżącą obsługę nowo zgłaszających się Klientów.

Excellent Realizacje Pod Klucz:

Anna Osuszek

609 427 991


www.realizacje.com.pl