Wykończenie „Pod Klucz”

Doskonała lokalizacja i wykonanie są świetnym materiałem na wymarzone mieszkanie, jednak kropką nad i jest jego wykończenie. To dzięki niemu wnętrze może być przytulne i zachęcające do odpoczynku lub surowe i klimatyczne - niezależnie od stylu, będzie dokładnie takie, jak chcesz!
Specjalnie dla naszych klientów oferujemy usługę wykończenia pod klucz. Nasi partnerzy zapewnią Państwu doskonałą jakość usług oraz wsparcie doświadczonego zespołu, który realizuje szeroką gamę prac wykończeniowych i adaptacyjnych.

Excellent Realizacje Pod Klucz:

Anna Osuszek

609 427 991


www.realizacje.com.pl

Jako producent i dystrybutor ponad 1000 produktów wyposażenia oraz bezpośredni importer wielu marek zagranicznych ma możliwość zaproponowania bardzo konkurencyjnych cen.

Na specjalne życzenie każdego naszego Klienta zakres prac może być poszerzony o pełne umeblowanie, w tym meble wykonane na wymiar według atrakcyjnej 8% stawki VAT, klimatyzacje, oświetlenie, montaż karniszy, rolet, dobór zasłon lub wybór i montaż sprzętu AGD.
Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń, oraz bieżącą obsługę nowo zgłaszających się Klientów.

SaniWell - wchodzisz i mieszkasz

Krzysztof Białkowski

501 787 283


www.saniwell.pl

Od projektu wnętrza przez prace wykończeniowe, zakup i montaż wyposażenia, aż po pełne umeblowanie. Wnętrza gotowe do zamieszkania.

SaniWell to firma projektowo-wykonawcza świadcząca usługi projektowania wnętrz i wykańczania mieszkań w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Oddawane przez SaniWell mieszkania są zaprojektowanie zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów, w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone - gotowe do zamieszkania.
Porozmawiajmy o projektowaniu wnętrz i usłudze pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” w naszym katowickim biurze: Katowice, ul. Mickiewicza 10.